Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa sa e madhe është familja Taravari (FOTO)

Ja sa e madhe është familja Taravari (FOTO)

Kryetari i ri i komunës së Gostivarit Arben Taravari, ka postuar një fotografi të familjes së tij të gjerë në facebook. Ata që i njohin thonë se familja Taravari është familje e njohur në Gostivar, me traditë të lakmueshme intelektuale, shkruan Gazeta Lajm. Në këtë familje ka profesorë, mjekë, arkitektë dhe intelektual të profileve tjera.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments