Tuesday, March 28, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniJa sa e madhe është familja Taravari (FOTO)

Ja sa e madhe është familja Taravari (FOTO)

Kryetari i ri i komunës së Gostivarit Arben Taravari, ka postuar një fotografi të familjes së tij të gjerë në facebook. Ata që i njohin thonë se familja Taravari është familje e njohur në Gostivar, me traditë të lakmueshme intelektuale, shkruan Gazeta Lajm. Në këtë familje ka profesorë, mjekë, arkitektë dhe intelektual të profileve tjera.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments