Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa nga cilat qytete të Maqedonisë janë 46 viktimat nga aksidenti tragjik...

Ja nga cilat qytete të Maqedonisë janë 46 viktimat nga aksidenti tragjik i autobusit

Viktimat nga aksidenti rrugor, i cili ndodhi në Bullgari, janë nga Shkupi, Strumica, Manastiri dhe Velesi, njofton btvnovinite, shkruan SHENJA,transmeton Struga Ekspres.

Sipas btvnovinite.bg. nga këto qytete janë organizuar ekskurzionet.

Në aksidentin rrugor në Bullgari kanë ndërruar jetë 46 persona, ndërsa 7 kanë shpëtuar. NJë 17 vjeçare dhe 6 të rritur janë hospitalizuar në një Spitalin Porogov në Bullgari dhe janë jashtë rrezikut për jetë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments