Friday, March 24, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniJa kush është personi i vrarë në Çair

Ja kush është personi i vrarë në Çair

Ne rrugën Lazo Trpovski ne Çair me arme zjarri është gjuajtur personi Ismet Arifi ku dhe ka nderruar jetë, derisa i lënduari Kemal Lusjani është dërguar ne Spitalin e Qytetit. Viktima, sipas burimeve të Alsat ka pasur dosje kriminale. Megjithatë, ende nuk dihet autori dhe motivi i vrasjes. Ekipet policore dhe gjykatësi hetues kanë dalë në vendngjarje dhe po kryet ekspertizë. Policia është vënë në kërkim të autorit të vrasjes.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments