Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa emrat e disa drejtorëve që emëroi qeveria Zaev

Ja emrat e disa drejtorëve që emëroi qeveria Zaev

Qeveria e Maqedonisë në seancën e saj të 48-të ka emëruar ddrejtorë të ri në disa inspektoriate shtetërore.
Për drejtor të inspektpriatit për pyll dhe gjueti, Qeveria ka emëruar Ejup Jahja, për drejtor të inspekroatit shtetëror për vetqeverisje lokale Qeveria ka emëruar Sead Sadukovskin, ndërsa për drejtor të Inspekriatit shteror tregtar ka emëruar Stojko Paunovskin.

Në mbledhjen e sontme Qeveria nga pozicioni përfaqësues të Qeverisë në kuvendin aksionar të Telekomit ka ndëruar sekretarin e përgjithshëm të Qeverisë dhe në vend të tij ka emëruar Tanja Çaçarovën Ilievskën.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments