Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa çmimet e reja të naftës dhe benzinës

Ja çmimet e reja të naftës dhe benzinës

Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) publikoi çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat do të hyjnë në fuqi nga mesnata. Sipas vendimit të KRRE-së, çmimi i benzinës do të shënoj ulje, derisa ai i dizelit do të rritet për gjysmë denari.

Çmimi me pakicë për Euro Super BS-95 do të jetë 59.00 denarë për litër
Çmimi me pakicë për Euro Super BS-98 do të jetë 61.00 denarë për litër
Çmimi me pakicë për Euro Dizel do të jetë 50.00 denarë për litër

Këto çmime të derivateve të naftës do të vlejnë deri të hënën e ardhshme.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments