Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa çmimet e reja të naftës dhe benzinës

Ja çmimet e reja të naftës dhe benzinës

Komisioni Rregullator për Energjetik ka vendosur që të lirohen çmimet e derivateve të naftës. Sipas vendimit, benzinat do të lirohen për 0.5 denarë, ndërsa dizeli për 1.5 denarë.
Me vendimin e ri i cili hy në fuqi pas mesnate, një litër EUROSUPER-BS-95 do të 59.50 denarë, ndërsa BS-98 do të shitet për 61.50 denarë për litër.
Një litër EURODIZEL do të kushtojë 50.50 denarë.
Për 1.00 denarë do të lirohet çmimi i Vajit ekstra të lehtë për amvisëri do tani do të kushtojë 50.50 denarë për litër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments