Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa cila është një nga problematikat e mëdha që ka Struga

Ja cila është një nga problematikat e mëdha që ka Struga

Problemi i pare qe shfaqet në Strugë eshte se ku te parkosh makinen.

Cdo drejtues makine ballafaqohet me kete problem,te gjithe kerkojne nje cep te vogel per tu parkuar.

Akoma edhe sot qyteti i Struges nuk e ka zgjidhur problemin e parkingjeve,por kjo po i acaron shume qytetaret e saj!

Shume drejtues makine detyrohen te shkelin dhe rregullat e parkimit,ato vendosen afer ndonje shtepie private ne qytet,por ky veprim shpesh i acaron pronaret e ketyre shtepive!

Shpesh ndodh qe te parkohen edhe neper trotuare,ku ua pamundesojne edhe udhetareve qe te levizin lirshem!

Struga edhe pse eshte nje vend turistik,plagen me te madhe e ka PARKIMIN!

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments