Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni“I mjeri ti” nëse nuk ke para kur vizitohesh në spitalet skandaloze...

“I mjeri ti” nëse nuk ke para kur vizitohesh në spitalet skandaloze dhe të korruptuara të Maqedonisë

Sherbimet neper spitalet e Maqedonise jane akoma te nje nivelit te ulet.Dhe kjo po ndodh prej shume vitesh.Edhe sot po i perjetojme ditet me te tmerrshme neper keto spitale.Sot sherbimin me te mire t’a ben MIKU (ryshfeti-paraja).Kudo neper repartet e Spitaleve kemi punonjes qe akoma qendrrojne me sy hapur,duke pritur viktimen-pacient.Betimi i hipokratit tek disa mjeke ka rene ne uje!Ata shikojne vetem ne nje prizem,duke i rrjepur pacientet!Po ai pacient qe nuk ka para,ai qe ka nevoje me shume se kurre per ndihmen e mjekut,sepse ne fund te fundit edhe ai eshte pjese e shoqerise sone,eshte taksapagues i ketij shteti,a duhet te vdes,te futet borxh duke kerkuar sherbimin me te mire?!Po ku kane qendruar deri tani inspektoret e sherbimeve mjekesore,pse nuk e kane luftuar deri tani kete fenomen te ndyre,te felliqur dhe ne shume raste vdekjeprures per te semurin pacient i cili nuk ka para.

Kudo qe futemi,gjeja e pare qe degjojme eshte,A KE MIK,A NJEH DIKE QE TE TE MBAROJE PUNE,OSE…PARA!

Shume here pacientet jane te detyruar te shkojne neper spitale private,per te shpetuar nga ai haos i tmerrshem i spitaleve tone shteterore!Po jetojme ne ditet me te veshtira,NESE NUK KE PARA VDIS!

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments