Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa çfarë tha Ramiz Merko pas fitores në Strugë

Ja çfarë tha Ramiz Merko pas fitores në Strugë

Ramiz Merko pas fitores në Strugë u shpreh para simpatizantëve të shumtë i lumtur dhe i gëzuar për mbështetjen që që i dhanë në fitoren e tij për të parin e Strugës, njofton Struga Ekspres.
“Faleminderit për përkrahjen që më dhatë në fitoren e madhe per Strugen.Falenderoj te gjithe qytetaret strugan për mbështetjen e tyre për Strugën që duam dhe që nga neser do të jete ndryshe”, u shpreh fituesi i zgjedhjeve ne Strugë, z.Ramiz Merko, kryetar i ardhshem i Strugës.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments