Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiIsmail Lena nga Ladorishti i Strugës, njeriu që ka shetitur mbi 93...

Ismail Lena nga Ladorishti i Strugës, njeriu që ka shetitur mbi 93 shtete të botës, rrëfehet në “Opinion” (VIDEO)

Ismail Lena nga Ladorishti i Strugës në emisionin “Opinion” nga Blendi Fevziu në Tv Klan tregon rrugëtimin e tij nëpër botë duke shetitur nëpër 93 shtete, të perfshira te gjitha shtetet në Evropë si dhe vizitën në Brazil, Kolumbi, Iran, Siri, Afganistan, Kinë, Japoni, Korea e Jugut, Jordani, Meksikë,në Mekë-Arabi, Liban.

Ismail Lena i cili jeton në Alaska në SHBA,

në panelin e “Opinion” tregon ndjesitë e bukura gjatē udhētimeve nēpër botē, ku ka ndërmend të vizitoj edhe shumë shtete të tjera.Shikoni videon:

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments