Nabizi
Mobileri Kupa
Reklamo Ketu! Reklamo ketu!
Ish-boksieri 92-vjeçar në mbrojtje, nokautoi tre sulmuesit e tij (VIDEO)
Slider, Sport

Ish-boksieri 92-vjeçar në mbrojtje, nokautoi tre sulmuesit e tij (VIDEO)

Një video e pabesueshme e një sherri në rrugë është bërë virale në rrjetet sociale.
Para hyrjes së një “McDonald’s” në Britaninë e Madhe, ka shpërthyer një sherr në të cilin një ish-boksier 92-vjeçar ka luajtur rolin kryesor.

Disa persona sulmuan gjyshin, pa e ditur se ai ishte gati të kundërpërgjigjej.

Përplasja zgjati disa minuta dhe plaku vital arriti të nokautonte tre sulmuesit.
(Struga Ekspres)

September 20, 2022
Butik Mili

Struga Ekspres