Friday, February 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiIncident në një fshat të Strugës, arrestohet 31 vjeçari

Incident në një fshat të Strugës, arrestohet 31 vjeçari

Policia e Strugës njofton se në një pikë karburanti në fshatin Drasllajca të Strugës, dje ka ndodhur një incident i shkaktuar nga një burrë 31-vjeçar nga Struga, i cili prishi rendin dhe qetësinë publike duke bërtitur dhe me sjellje të pahijshme ndaj punonjësve. I dyshuari sipas policisë së Strugës ka hedhur produktet dhe një pjesë të inventarit të objektit.

Policia e Strugës informon se personi është privuar nga liria dhe pasi të dokumentojë plotësisht ngjarjen, do të ngriten akuza ndaj tij.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments