Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShëndetësiIlaçi që la doktorët gojëhapur: Vetëm qumësht dhe hudhra

Ilaçi që la doktorët gojëhapur: Vetëm qumësht dhe hudhra

Shumë e shumë njerëz janë të interesuar për shëndet të mirë, por assesi nuk pranojnë të marrin ilaçe farmaceutike. Për këta njerëz, ilaçi i përsosur duhet të jetë natyral, i përbërë me elemente natyrale, e jo me përbërës të panjohur për ne.
Ilaçi i prezantuar në këtë artikull është i njohur, pasi që qumështi me hudhër ndihmon në shërimin e astmës, pneunomisë, bronkitit dhe sëmundjeve tjera, transmeton Telegrafi.

Përbërësit: Dy gota qumësht, 8 karafila hudhra, një gotë ujë.

Hapi i parë që duhet të bëni është të pastroni dhe t’i qëroni karafilat e hudhrës, dhe në një tas t’i hidhni qumështin dhe ujin, pastaj ia shtoni hudhrat dhe i zieni, por pa i përzier.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments