/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ibron Ajdari, këngëtari strugan që jeton në Amerikë vjen me videoklipin e këngës “SONTE” (VIDEO)
Kulturë, Qyteti, Slider

Ibron Ajdari, këngëtari strugan që jeton në Amerikë vjen me videoklipin e këngës “SONTE” (VIDEO)

Ibrahim Ajdari-Ibro, këngëtari strugan i cili jeton dhe vepron në Amerikë, në rrugëtimin e tij të ri, në fushën e muzikës vjen me tre këngë, të realizuara në tre videoklipe.

Ibro Ajdari,realizon suksesshēm këngën e tij të parë, “E PABESË”, me tekst të vet autorit të këngës dhe videoklipi i realizuar nga BOEN PRODUCTION-Strugë.

Ndërsa kënga e dytë e Ibro Ajdarit, ” SONTE”,vjen në bashkëpunim me kantautorin Vullnet Ibraimi, ku ky i fundt realizon muzikën e kësaj kënge dhe videoklipin me produksionimn e tij “BOEN PRODUCTION”, edhe kjo këngë shkruhet nga vet kēngētari.
https://youtu.be/z31A-9Ipi70

https://youtu.be/z31A-9Ipi70

Kurse kënga e tij e re “U KALL” përsëri me tekstin e tij, vjen në bashkēpunim me INDRIT LELO, ku ky i fundit eshte autor i muzikës, kurse videoklipin e realizon “VIDEO DREAM FACTORY STUDIO”.

Ibro Ajdari eshte kengetar i ri në skenën muzikore shqiptare i cili shkruan gjithmonē tekstet e kēngeve ku nē epiqendēr ka dashurinē dhe emocionet e pērjetuara thellē.

October 2, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres