Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniIbrahimi mban premtimin, dorëhiqet nga posti i deputetit

Ibrahimi mban premtimin, dorëhiqet nga posti i deputetit

Ashtu siç kisha premtuar, sot kandidati i Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimi, ka firmosur dorëheqjen nga posti i deputetit të Parlamentit të Maqedonisë”. Njoftimin për dorëheqje Ibrahimi e ka bërë në profilin e tij në Facebook, ndërsa ka publikuar dhe foto duke firmosur dokumentin e dorëheqjes që më pas i ka dorëzuar shërbimeve të Parlamentit. “Ashtu siç kisha premtuar, sot e deponova dorëheqjen time nga detyra e deputetit në Kuvend. Nga e hëna na pret detyra e re në Komunën e Çairit. Na priftë e mbara!”, shkruan Ibrahimi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments