/div>
Loris
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ibrahim Abedini, poeti strugan më 19 shtator promovon librin e tij me poezi
Kulturë, Qyteti, Slider

Ibrahim Abedini, poeti strugan më 19 shtator promovon librin e tij me poezi

Njoftim

Ju njoftojmë se më datë 19.09.2020 (e shtunë) me fillim në ora 18:00 në lokalin “Dredhëza Beach”- buzë liqenit, do të bëhet promovimi i librit me poezi “Rrëke trimërie dhe orteqe dashurie” të autorit Ibrahim Abedini.
Në këtë promovim do të marrin pjesë shkrimtarë nga Maqedonia dhe Shqipëria.
Për pjesëmarrësit do të shtrohet edhe një koktej rasti.
Jeni të mirëseardhur!

September 12, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres