Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiI riu kapet me thikë në Strugë, arrestohet nga policia

I riu kapet me thikë në Strugë, arrestohet nga policia

Me datë 07.08.2023 rreth orës 14.30 në rrugën “Partizanska” në Strugë, zyrtarë policorë të stacionit policor të Strugës kanë ndaluar E.A.(23) nga Tetova pasi i është gjetur dhe marrë një thikë. Ndaj tij do të bëhet një kallëzim përkatës.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments