Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiI riu kapet me drogë në Strugë

I riu kapet me drogë në Strugë

Me datë 08.08.2023 rreth orës 18:00 nga ana e oficerëve policorë të Stacionit Policor Strugë është privuar nga liria Р.Ш. (32) nga Struga pasi i janë gjetur dhe konfiskuar dy qese me marihuanë. Pasi çështja të jetë dokumentuar plotësisht, kundër tij do të ngrihet padi penale .

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments