Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniI ra zjarri Ministrisë së Arsimit në Maqedoni

I ra zjarri Ministrisë së Arsimit në Maqedoni

Sot në mëngjes rreth orës 07:45 ka shpërthyer zjarr në ndërtesën e Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës në bulevardin “Shën Klimenti i Ohrit”. Sipas Makfaks, arsye për zjarrin ka qenë kondicioneri.

Menjëherë pas denoncimit të zjarrit është intervenuar me një makinë zjarrfikëse, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë qenë tre zjarrfikës të cilët zjarrin e kanë vendosur nën kontroll.

Zjarri ka përfshirë 20 metra katror, ndërsa për momentin nuk ka informacione sa ka qenë dëmi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments