Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaI ngeli djalin në klasë, shqiptari rreth mësuesin

I ngeli djalin në klasë, shqiptari rreth mësuesin

Ishte dita e së vërtetës për nxënësin e ri, i cili pavarësisht se kishte studiuar nuk kishte arritur t’i kalonte provimet. Menjëherë pas zbulimit të situatës, babai i djalit një 53-vjeçar nga Shqipëria, ka shkuar në shkollë dhe ka dhunuar profesorin, shkruan një media italiane. I nxitur nga inati shqiptari ka ofenduar dhe goditur në të njëjtën kohë mësuesin italian.

Ka qenë vetë djali i tij, ai që i ka ndarë duke mbajtur edhe babanë e nxehur. Më pas të pranishmit kanë lajmëruar forcat e rendit. Tani shqiptari duhet të përballet me akuzën e kërcënimit publik, duke qenë se mësuesi ishte në punë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments