Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniI moshuari gjendet i vdekur në fermën e derrave

I moshuari gjendet i vdekur në fermën e derrave

Një 80-vjeçar nga Prilepi është gjetur i pajetë në oborrin e një ferme në periferi të Prilepit, afër rrugës së vjetër për Manastir. Ekipi i ndihmës mjekësore konfirmoi vdekjen, por edhe se pjesë të trupit të tij ishin ngrënë nga derrat. Inspektim është kryer nga policia dhe prokurori publik, të cilët kanë urdhëruar kryerjen e autopsisë për të përcaktuar shkaqet e vdekjes së 80 vjeçarit nga Prilepi.

Ekipi i ndihmës mjekësore emergjente mori thirrjen rreth orës 11:00.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments