Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniHumb jetën shoferi, i përkeqësohet gjendja shëndetësore dhe makina del nga rruga

Humb jetën shoferi, i përkeqësohet gjendja shëndetësore dhe makina del nga rruga

Me datë 01.01.2024 në ora 18:30 në SPB- Manastir është raportuar se në rrugën rajonale Manastir-Prilep në afërsi të vendit të quajtur Xhaferica, I.S.(67) nga Prilepi duke drejtuar automjetin “Suzuki” me targa të Prilepit i është përkëqesuar gjendja shëndetësore dhe si pasojë autmjeti ka dalë nga rruga,shkruan Struga Ekspres.

I.S. ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes , vdekjen e ka konstatuar mjeku i shërbimit të urgjencës mjekësore dhe në konsultim me prokurorin publik trupi i pajetë i të ndjerit i është dorëzuar familjes.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments