Kupa
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Hoxha selam Artan Grubit: Me 4 votat tona fluturon nga Qeveria
Maqedoni, Slider

Hoxha selam Artan Grubit: Me 4 votat tona fluturon nga Qeveria

Shefi i shtabit të Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha nga Çairi i është përgjigjur zv/kryeministrit Artan Grubi i cili ditë më parë ironizoi me kreun e Besës Bilall Kasami duke thënë se në “skenën politike ka lloj-lloj komandatësh” por në fakt ata nuk janë, komandant është vetëm Ali Ahmeti.
” Ne vërtetë s’jemi komandanta, por me votën e Bilallit, Fadilit, Kastriotit dhe Bastrisë ti Artan fluturon nga qeveria”, ka deklaruar Hoxha.

October 12, 2021

Struga Ekspres