Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniHoxha: LSDM-ja dhe VMRO-ja takohen fshehtas për ndryshimin e kodit zgjedhor, pa...

Hoxha: LSDM-ja dhe VMRO-ja takohen fshehtas për ndryshimin e kodit zgjedhor, pa BDI-në!

Sekretari gjeneral i Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha sonte është i ftuar në ‘click-plus’ në TV21, ku po diskutohet rreth debatit të fundit për njësitë zgjedhore në vend. Hoxha shtoi se kjo iniciativë është e gabuar nga partitë e vogla që përkrahen nga LSDM-ja dhe se një njësi zgjedhore dëmton përfaqësimin e shqiptarëve.

Ai më tej ka shpalosur një detaj shumë të rëndësishëm, ku ka thënë se VMRO-ja dhe LSDM-ja vazhdimisht takohen fshehtas, madje edhe pa BDI-në për ndryshimin e kodit zgjedhor.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments