Thursday, February 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniArjanit Hoxha: Një njësi zgjedhore dëmton shqiptarët, listat e hapura do ta...

Arjanit Hoxha: Një njësi zgjedhore dëmton shqiptarët, listat e hapura do ta demokratizonin skenën politike

Sekretari gjeneral i Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha sonte është i ftuar në ‘click-plus’ në TV21, ku po diskutohet rreth debatit të fundit për njësitë zgjedhore në vend. Hoxha shtoi se kjo iniciativë është e gabuar nga partitë e vogla që përkrahen nga LSDM-ja dhe se një njësi zgjedhore dëmton përfaqësimin e shqiptarëve.

Gjithashtu ai ka thënë se listat e hapura do e demokratizonin skenën politike në vend.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments