Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiHotel "Beograd"-Strugë ka një njoftim të rëndësishëm

Hotel “Beograd”-Strugë ka një njoftim të rëndësishëm

WE ARE HIRING! – MUNDESI PUNESIMI!

Recepsionist/e🛎

CFARE OFROJME!

– Ju bëheni pjesë e brandit më të madh dhe të sukseshëm të hotelerisë në Struge

– Mundësi trajnimi falas në fushën e recepsionit

-Mundësi karriere

– Page të kënaqshme

– ushqim pranë Hotelit tonë

– Eksperienca e mëparshme nuk eshte një detyrim,

CFARE KERKOJME NGA JU:

Njohja e gjuhës maqedone , angleze është kriter. Njohja e një gjuhë tjetër përbën avantazh.

Ju sillni pasionin tuaj dhe motivimin tuaj, ne ju garantojmë suksesin!

Kontakt +389 70.536.810 / +389 46.781.342
Mail : [email protected]
[email protected]

#hotel #ndajdashuri #struge#smilemacedonia #marketing #love #punesim #pune #recepsionist #recepsion #duapune

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments