Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniHorror në Maqedoni, një maniak i rrahë qentë endacak deri në përgjakje

Horror në Maqedoni, një maniak i rrahë qentë endacak deri në përgjakje

Në faqen e Facebookut “Prilep Animal help” është publikuar fotografi me qen të rrahur.
Sipas dëshmitarëve skena horror ka ndodhur në qendër të Prilepit. Një person me thikë në dorë ka mbajtur tre qen dhe i ka rrahur në kohën kur qendra është frekuentuar nga qindra qytetarë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments