Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniHajredini: Shqiptarët janë properendimor, s’ka nevoj për takim liderësh në Tiranë

Hajredini: Shqiptarët janë properendimor, s’ka nevoj për takim liderësh në Tiranë

Shkruan: Xhevdet Hajredini

Orientimi properëndimor është i gjithë shqiptarëve të Maqedonisë, pa përjashtim. Për këtë qëllim, nuk ka nevojë për kurfar takimi në Tiranë. BE dhe SHBA pa ndërprerë nga dy shtetet kërkojnë nga skena politike ti largojnë politikanët e korruptuar, e jo të fotografohen me Edi Ramën e incineratorëve në Tiranë.

*Xhevdet Hajredini, Ish ministër i Financave

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments