Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaHajduti ngec brenda në dyqanin që po vidhte (VIDEO LAJM)

Hajduti ngec brenda në dyqanin që po vidhte (VIDEO LAJM)

Një hajdut ngeci në një dyqan celularësh në Kanada.

Ai nuk mund të dilte nga gardhi i sigurisë. Në panik dhe me sinjalin e alarmit të ndezur, ai nuk dinte se çfarë të bënte.

Pronarja e dyqanit tha se ishte komike të shihje pamjet.

Në mëngjes, hajdutit iu vunë prangat.

Policia tha se 38-vjeçari u arrestua në vendin e ngjarjes dhe ndaj tij mund të ngrihet padi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments