/div>
Loris
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Hajduti ngec brenda në dyqanin që po vidhte (VIDEO LAJM)
Bota, Slider

Hajduti ngec brenda në dyqanin që po vidhte (VIDEO LAJM)

Një hajdut ngeci në një dyqan celularësh në Kanada.

Ai nuk mund të dilte nga gardhi i sigurisë. Në panik dhe me sinjalin e alarmit të ndezur, ai nuk dinte se çfarë të bënte.

Pronarja e dyqanit tha se ishte komike të shihje pamjet.

Në mëngjes, hajdutit iu vunë prangat.

Policia tha se 38-vjeçari u arrestua në vendin e ngjarjes dhe ndaj tij mund të ngrihet padi.

January 24, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres