Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniAlim Hajredini, kryetari i UKSHMV takon zv/drejtorin Izmit Nura

Alim Hajredini, kryetari i UKSHMV takon zv/drejtorin Izmit Nura

Sot delegacioni i UNIONI I KARATESË SHQIPTARE NË MAQEDONINË E VERIUT (UKSHMV) i udhehequr nga kryetari Alim Hajredini, sekretari Aljko Idrizi si dhe antarët e kryesisë Seful Osmani dhe Sabri Ramadani u pritën nga zv.drejtori i Agjencionit për rini dhe sport z Izmit Nura
Ishte një takim i frytshëm, ku u bisedua për sportin Shqiptar në vend dhe për karatenë në veçanti. Gjithashtu nuk munguan projektet për vitin 2020, në veçanti u fol për konkretizimin e dy projekteve bazë për vitin 2020 në kuadër të Unionit.

Falenderojmë zv. drejtorin për pritjen dhe gadishmërine e tij për të ndihmuar sportin Shqiptar në vend.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments