Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëGuximtar Rushani, këngëtari i njohur strugan vjen me këngën e re "Sentimental"...

Guximtar Rushani, këngëtari i njohur strugan vjen me këngën e re “Sentimental” (VIDEO)

Të dashur miq,
në vazhdim po publikoj videoklipin e këngës sime më të re që titullohet “Sentimental”
Dëshiroj që përzemërsisht të falenderoj kompozitorin dhe orkestruesin e kësaj kënge Atdhe Marku për të gjithë përkushtimin që ka patur deri në përfundimin (si dhe punën me instrumentistët, mix&masterizimin) audio të këngës 👏🏻👏🏻👏🏻!

Faleminderit z.Avni Qahili, i cili u përkujdes për tekstin e këngës, e që edhe kësaj kënge i dha shpirt me vargjet e tij! 👏🏻👏🏻👏🏻

Videoklipi u realizua nga “Boen Production” nga Struga me producentin e njohur Vullnet Ibraimi, të cilin e falenderoj për punën dhe përkushtimin e tij profesional në realizimin dhe finalizimin e këtij videoklipi.👏🏻👏🏻👏🏻

Dua gjithashtu të falenderoj të gjithë pjesëmarrësit në këtë videoklip: Fron Sadiku👦🏼 (Faton Sadiku Tole Sadiku, Luesa Rushani👩🏻 (Rexhije Rushani), Катја Апостолоска 💃🎭, Anamarija Kalajdzieska 🎭, Milko Nestoroski🕺🏻, Marjan Lazareski🎻, Nikola Ognenovski🤹‍♂️, Kokan Kokan🎹, Naum Opetcevski🎸, Kiki Muki Zaturovska.

Faleminderit mbështetësit:
“AS Investment”(Argetim Saliu),
Angela Pizzeria.Struga.Macedonia,
DUA MALL by genc komerc dhe
International University of Struga.

Meqënëse do të jetë projekti im i parë që do ta publikoj në kanalin tim të youtube, ju ftoj që të bëni Subscribe kanalin tim të Youtube.

Uroj që ta pëlqeni këngën dhe videoklipin!
Ju falenderoj nga zemra!
Guximtar Rushani

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments