Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGrubi: Gruevski mund të kthehet vetëm duke vuajtur burgun

Grubi: Gruevski mund të kthehet vetëm duke vuajtur burgun

Duke folur në intervistën e tij për Kanal5, Zëvendës kryeministri i parë Grubi ka folur edhe mbi kthimin e mundshëm të ish kryeministrit Gruevski në vend pas lajmeve të fundit se ai mund të kthehet.

“Ligji i ri i kodit penal nuk e kthen në asnjë rast ish kryeministrin Gruevski, në asnjë mënyrë, Gruevski mund të kthehet në vend vetëm duke mbajtur dënimin për të cilin edhe është i dënuar dhe të përgjigjet për rastet të cilat i ka bërë, ndryshe nuk mund të kthehet, sepse do ishte kthyer”, tha Grubi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments