Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGrabitet banka "Stopanska Banka"

Grabitet banka “Stopanska Banka”

Një bankë ka qenë cak i një plaçkitje në mëngjesin e sotë, njofton Sektori për Punë të Brendshme në Shkup.
Rasti ka ndodhur në rrugën “Bllagoja Stefanovski” në Shkup, ku ndodhen zyrat e “Stopanska Banka”.

Një person i maskuar dhe i armatosur ka hyrë bë zyra dhe nga të punësuarit ka marrë rreth 100 mijë denarë dhe 1500 euro.

Policia ka ndërmarrë masa për gjetjen e personit përgjegjës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments