Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiGjobiten 14 shoferë nga Struga

Gjobiten 14 shoferë nga Struga

Me datë 31.03.2023, në periudhën prej orës 14:00 deri në ora 20:00, janë ndërmarrë kontrolle të intensifikuara në komunikacion në zonën e SPB-Ohër.

Njëkohësisht, nga ana e zyrtarëve policorë janë konstatuar dhe sanksionuar 58 drejtues mjetesh të cilët drejtonin mjete motorike me shpejtësi më të madhe se shpejtësia e lejuar, prej të cilëve 25 në Ohër, 14 në Strugë, 10 në Kërçovë dhe 9 në Dibër. Informon SPB-OHËR.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments