Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiDigjen kallamishtet në bregun e liqenit në Strugë

Digjen kallamishtet në bregun e liqenit në Strugë

Më datë 31.03.2023, rreth orës 15:00 në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë është raportuar se në bregun e liqenit përskaj rrugës nga Struga deri në fshatin Kalishtë ka rënë zjarr në lloje të bimëve me kërcell të ulët dhe kallamishte në gjatësi nga 200 metra . Nuk ka persona të lënduar, ndërsa ka intervenuar Njësia Territoriale e Zjarrfikjes nga Struga. SPB Ohër, Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments