Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriGJENDET VAJZA E RREMBYER

GJENDET VAJZA E RREMBYER

Gjendet vajza e rrembyer,arrestohet autori

Një vajzë me nënshtetësi gjermane u rrëmbye mbrëmjen e së dielës nga një person, i identifikuar si Hamdi Berisha. Vajza Katerina Erektel, 27 vjeç u gjet rreth 1 orë pas rrëmbimit, ndërsa u vu në pranga edhe autori.

Ngjarja ndodhi rreth orës 20:00 në zonën e Unazës së Re, kur Hamdi Berisha  rrëmbeu vajzën dhe me forcë e futi në mjetin me tip Hondai me targa TR 1613 U.

Disa minuta më vonë policia gjeti të braktisur makinën në afërsi të Urës së Limuthit.

Ndërkaq autori dhe vajza janë marrë në pyetje nga policia për të zbardhur rrethanat e plota të ngjarjes.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments