Tuesday, March 28, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniGjendet një trup i pajetë

Gjendet një trup i pajetë

MPB informon se në fshatin Vërtakicë ka ndërruar jetë 54-vjeçari V.S. nga Shkupi, të cilit për një moment i është përkeqësuar gjendja dhe ka ndërruar jetë gjatë ecjes. Nga MPB shtojnë se mjeku i ndihmës së shpejtë ka konstatuar vdekje pa shenja dhune. Me kërkesë të Prokurorisë, trupi i pajetë është dorëzuar për obduksion.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments