Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGjendet i vdekur 60 vjeçari

Gjendet i vdekur 60 vjeçari

Më datë 24.10.2023 në ora 15:10 në SPB- Ohër është raportuar se në zonën “Gumnishta”, i fshatit Brezhan, komuna e Debrcës është gjetur i vdekur i moshës 60 (60) nga Ohri.

Vdekjen pa shenja dhune e ka konstatuar mjeku i Emergjencave nga Ohri dhe me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dorëzuar për obduksion.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments