Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiGjendet 1 kilogram marihuanë në afërsi të Fierishtës

Gjendet 1 kilogram marihuanë në afërsi të Fierishtës

Pas marrjes së informacionit nga policia mësohet se një person nga Shqipëria në zonën e fshatit Fierishtë të Strugës, në mal ka fshehur marihuanë gjatë periudhës nga ora 20.00 në 04.03.2020 deri në 01.00 në 05.03.2020 ku policia ka kryer një inspektim të malit ku në një vrimë të mbuluar me degë u gjet një qese prej rreth një kilogram marihuanë.

Është kryer një inspektim i vendit, prokurori publik është informuar për ngjarjen dhe janë marrë masa për zbardhjen e çështjes.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments