Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniGazetarja Arta Tahiri preket nga Covid-19 (FOTO)

Gazetarja Arta Tahiri preket nga Covid-19 (FOTO)

Edhe gazetarja e njohur shqiptare Arta Tahiri,drejtuese e emisionit të njohur Rruga Drejt nê Alsat-M preket me koronavirus, gjë të të cilën e ka bërë publike vet kjo e fundit në profilin e saj në facebook, njofton Struga Ekspres.

Ja postimi i plotë i Arta Tahirit:

“Të nderuar miq e dashamirë!
Megjithë përpjekjet maksimale për t’iu shmangur virusit Covid 19, kam rezultuar pozitive në testim!
Ndjehem mirë dhe kam simptomat e zakonshme që sjell ky virus. Jam në izolim shtëpiak, së bashku me familjen time, duke shfaqur kujdesin tonë për të gjithë miqtë, kolegët e të gjithë njerëzit, me të cilët komunikojmë!
Falënderoj mjekët( Fadil Cana), kolegët e ALSAT-it, familjarët dhe miqtë për mbështetjen morale që gjatë këtyre ditëve më kanë dhënë!
Ruani shëndetin tuaj!”, përfundoi gazetarja Arta Tahiri.

Struga Ekspres i uron shërim të shpejt gazetares dhe koleges Arta Tahiri.

https://www.facebook.com/1451452265/posts/10222772452367184/
———————————————–
——–
Почитувани пријатели
Покрај максималните напори за да го избегнувам вирусот ковид 19, позитивна сум!
Се чувствувам добро, со обичните симптоми кои ги донесе овој вирус. Cум во домашна изолација, заедно со моето семејство, покажувајќи внимателност за сите наши приjатели, колеги и сите луѓе со кои комуницираме!
Им се заблагодарувам на лекарите, колегите на АЛСАТ и на сите пријатели за моралната поддршка, кои ми ја даваат овие денови!
Чувајте го вашето здравје!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments