Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniGazetari Saliu: Besa,PDSH dhe RDK të bëjnë koalicion me LSDM, të shmanget...

Gazetari Saliu: Besa,PDSH dhe RDK të bëjnë koalicion me LSDM, të shmanget VMRO nacionaliste

Urim Salihu

BESA,PDSH dhe RDK jo vetëm që duhet të bëjnë koalicion mes tyre por duhet t’i bashkangjiten LSDM së në koalicion të përbashkët me kushtin e madh .Nuk mund të jetë tradhëti koalicioni para dhe patriotizëm pas.Edhe Alternativa u shprehë se në qeveri qëndron shkaku i LSDM dhe jo BDI.Ata s’mund t’a kundërshtojnë këtë koalicion.VMRO duhet shmangur derisa brenda ka politikanë nacionalistë të shprehur dhe dëshmuar tashmë dhe që nuk çlirohen nga politika e vjetër.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments