/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Gashi dhe Zejdi takohen me Selën në Tetovë (FOTO)
Maqedoni, Slider

Gashi dhe Zejdi takohen me Selën në Tetovë (FOTO)

Kryetari i sapozgjedhur i Lëvizjes BESA Afrim Gashi, i shoqëruar nga Sekretari Gjeneral i saj, Skender Rexhepi Zejd, janë parë duke hyrë në selinë e Aleances për Shqiptaret në Tetovë.
Sipas informatave jozyrtare nga tereni këta të dy janë duke zhvilluar një takim. Për hollësirat e këtij takimi do tju informojme më vonë.

February 21, 2018

error: Content is protected !!
Struga Ekspres