Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiGarip Kaba emërohet zëvendës drejtor në Drejtorinë e Doganave të Maqedonisë së...

Garip Kaba emërohet zëvendës drejtor në Drejtorinë e Doganave të Maqedonisë së Veriut

Garip Kaba nga koalicioni i VLEN emërohet zëvendës drejtor në Drejtorinë e Doganave, mëson Struga Ekspres.

Kaba i cili në zgjedhjet e fundit u reshtua krah Arben Taravarit– ASh-së, është nga Veleshta e Strugës dhe një nga figurat e rêndêsishme tê politikës dhe veprimtar i shquar i çështjes kombëtare.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments