Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGafurr Adili letër nënkryetarit të LSDM-së: Të arrestohet edhe Ali Ahmeti me...

Gafurr Adili letër nënkryetarit të LSDM-së: Të arrestohet edhe Ali Ahmeti me bandën e tij!

Gafurr Adili i është drejtuar me një letër publike Muhamet Zeqirit, duke kërkuar arrestimin edhe të Ali Ahmetit dhe bandës së tij, transmeton Express.
Kjo është letra:

Drejtuar: Zotëri, Muhamet Zeqirit!

Më lejoni që, fillimisht tua uroj 28 Nëntorin-Ditën e Flamurit, dhe pastaj edhe t’iu kërkoj që shqiptaret t’i shpëtoni edhe nga Ali Ahmeti dhe banda e tij…. Ali Ahmeti dhe banda e tij ishin skenaristët e të gjitha skenareve antishqiptare….. Besoj t’iu kujtohet dhe të mos e keni harruar se, djemtë qe u dënuan me dënime drakonike për skenarin “Kumanova”, Ali Ahmetin dhe Artan Grubin i kërkuan në cilësinë e dëshmitarit, por…..:prandaj, unë vlerësoj se, njëjte s’i rasti “Monstra”, edhe rasti “Kumanova” duhet urgjentisht të rishqyrtohet nga fillimi i procesit, dhe vendin e atyre djemve të dënuar padrejtësisht (me dënime drakonike) duhet ta zëjë Ali Ahmeti me gjithë bandën e tij…. Paraprakisht iu falënderoj për mirëkuptimin tuaj! Vëllazërisht e shqiptarisht, Gafurr Adili nga Kërçova. /Express/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments