Friday, June 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiFutbollisti Nijas Lena nga Ladorishti i Strugës sot u shpërndau dhurata fëmijëve...

Futbollisti Nijas Lena nga Ladorishti i Strugës sot u shpërndau dhurata fëmijëve me nevoja të veçanta në Strugë (FOTO)

Futbollisti i talentuar nga Ladorishti i Strugës, Nijas Lena që luan me FC.TEUTA -Durrës sot ka dëshmuar humanitetin e tij të një futbollisti të madh dhe shembullor, njofton Struga Ekspres.
Nijas Lena sot ka shpërndarë dhurata tek fëmijët me nevoja të veçanta në Strugë.Ai i gëzoi këta fëmijë duke u shpërndarë dhurata të ndryshme,ku në sytë e tyre ndjeheshte një lumturi e paparë.Njeriun e madh në fushë dhe njeriun madh në jetë,Nijas Lenën e bëjnë të kompletur personin e tij si futbollist.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments