Friday, February 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFunksionar të BDI-së sot vizitojnë Ohrin

Funksionar të BDI-së sot vizitojnë Ohrin

Përfaqësuesit e ekzekutivit nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) vazhdojnë takimet me qytetarët nëpër komuna të ndryshme. Sot ( e Diel, 12.01.2020) do të qëndrojnë në Komunën e Ohrit ku do të realizojnë takim me aktivin politikë në këtë qytet. Takimi do të mbahet në selinë e degës së BDI-së në Ohër me fillim në ora 12.00.

Më pas, zyrtarët e lart e BDI-së në Qeverinë e RMV-së të shoqëruar nga deputet, kryetar komunash dhe funksionar tjerë do të realizojnë takime me qytetarët e kësaj komune, afaristët dhe grupe tjera të interesit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments