Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiFituesi i edicionit të 4-të të Uhilas Talent Cup është "YOUNG...

Fituesi i edicionit të 4-të të Uhilas Talent Cup është “YOUNG TEAM”-Strugë (FOTO)

Fituesi i Edicionit të 4 të Uhilas Talent Cup eshte
⚽️⚽️⚽️ YOUNG TEAM Struge ⚽️⚽️⚽️
Ky ekipe do të perfaqesoj Kosovën dhe trojet Shqiptar ne Turneun me prestigjioz ne evrope
CSI Talent Cup U11 qe mbahet ne Gjeneve !
Pra Young Team Struge perballe Bayern Munich
Porto , Juventus dhe shumë ekipe të tjera evropiane.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments