Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderFITON REAL MADRID,PORTO BARAZON

FITON REAL MADRID,PORTO BARAZON

Real Madrid tregohet kocke e forte duke fituar me rezultatin e paster Schalke 04 0 –  2Real Madrid.

Keta te fundit jane shume prane kualifikimit per ne cerek finale.Golat per Realin u shenuan nga Cristiano Ronaldo ne minuten e 26 dhe marcelo ne minuten e 79.

Ndersa perballja tjeter ,Basel 1 -1 Porto.

Porto barazoi nga nje penallti e fituar ne minuten e 79 e shendrruar ne gol nga Danilo,kurse goli per Baselin u shenua nga Gonzalez ne minuten e 11.

Gjithcka do te dihet ne perballjen e radhes se kush do te kualifikohet per ne cerek finale nga keto dy ekipe.

(Struga Ekspres)

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments