Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFilipçe: Struga ka 11 të prekur me koronavirus, Maqedonia ka 628 raste...

Filipçe: Struga ka 11 të prekur me koronavirus, Maqedonia ka 628 raste dhe 15 të vdekur me koronavirus

Në 24 orët e fundit, janë kryer 2236 teste dhe 628 raste të reja të kovid-19 janë regjistruar në:
– Shkup 353
– Kumanovë 33
– Shtip 13
– Prilep 36
– Tetovë 33
– Struga 11
– Veles 34
– Manastir 28
– Ohër 17
– Kavadarci 7
– Gostivar 7
– Strumica 20
– Kriva Pallanka 6
– Radovish 2
– Probishtip 3
– Demir Hisar 1
Makedonski Brod 2
– Berovë 2
– Vinica 1
– Dellçevë 4
– Sveti Nikolla 6
– Kërçova 6
– Resnjë 1
– Negotinë 2

Vdiqën 15 persona, shtatë pacientë nga Shkupi (76,63,84,82,75,80 dhe 85g), tre pacientë nga Velesi (41, 86 dhe 57), dy pacientë nga Gjevgjelia (60 dhe 51g), një nga Resnja (70 vjeç), një nga Delçevo (59 vjeç) dhe një pacient nga Ohri (87 vjeç).
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments