/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Filipçe me apel: Mos dil nga shtëpia pa maskë mbrojtëse
Maqedoni, Shëndetësi, Slider

Filipçe me apel: Mos dil nga shtëpia pa maskë mbrojtëse

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, në profilin e tij në Facebook nëpërmjet një fotoje edhe njëherë apelon qytetarët që të mos dalin nga shtëpitë e tyre pa maska mbrojtëse.

-Mënyra e re e jetesës do të thotë zakone të reja. T’i respektojmë masat për mbrojtje dhe të kuptojmë se maskat dhe masat e tjera veç më janë pjesë e përditshmërisë tonë,- shkruan Filipçe.

October 8, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres